dlužník Jakub Kalač

Podvodník cestoval s králíkem, policie ho dopadla v Brně

Hledáme další věřitele dlužníka Jakub Kalač, srpen 1995, trvale bytem Pařížská 66/13, Praha. Další věřitele hledáme za účelem společného postupu při vymáhání pohledávek, případně trestního stíhání. Další informace na telefonu 734 313 853, nebo email: info@globalinkaso.cz

Mladík navštěvoval v Praze různé obchodní společnosti a požadoval zapůjčení zboží pro reklamní účely s tím, že do určitého termínu produkty bez poškození vrátí, ale nikdy tak neučinil. Jednalo se například o značkové oblečení nebo hodinky. Dále také na cizí jméno uzavřel smlouvu na zakoupení mobilního telefonu, který následně bez uhrazení užíval.

Jak v Brně, tak i v Praze navštívil hotely, kde přenocoval, ale za nocleh ani občerstvení nezaplatil a na recepci uvedl vždy nepravdivé údaje, kam zaslat fakturu. Svým jednáním tak firmám způsobil škodu více než sto tisíc korun.

Policisté podezřelého zadrželi v jednom z brněnských hotelů, kde se ubytoval. Při zadržení měl mladík u sebe domácího králíka, zatímco tedy páníček putoval do policejní cely, králíček musel do útulku.

zdroj: novinky.cz

 zpět na začátek...